wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

Ośrodek sportów zimowych Kamienica

 

 

Stacja Narciarska Kamienica

OPIS OŚRODKA

Stacja narciarska Kamienica oferuje Państwu cztery komfortowe wyciągi oraz sztucznie naśnieżane i uprawiane ratrakiem trasy o łącznej dlugości 1500 m. W ośrodku znajdą Państwo dwie trasy ze sztucznym oświetleniem. W pobliżu wyciągów znajduje się szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz duży obiekt gastronomiczny!
Atutem ośrodka jest to, iż łączy on dwie miejscowości, Kamienicę i Bolesławów, co jest dużym udogodnieniem dla osób korzystających z bazy noclegowej w tych dwóch miejscowościach.

W grudniu ub. roku uruchomiono 4-osobową kolej z Bolesławowa pod szczyt Zawady. Od strony Kamienicy pracują 3 orczyki. Auto warto zaparkować w Kamienicy, na obszernym parkingu i orczykiem wjechać na poziom górnych stacji kolei i wyciągów, skąd do wyboru mamy oba zbocza góry.  Szczegóły na stronie ośrodka (kliknij).


MAPA

 

SEZON ZIMOWY 2013/2014 w Kamienicy (cennik -> tutaj)

 Trwa intensywne naśnieżanie.

Dolna stacja kolei wieczorem

 

Ski Region Śnieżnik to trzy stacje narciarskie, usytuowane w regionie Masywu Śnieżnika. Wspólny projekt stacji narciarskich Czarna Góra, Kamienica i Lądek Zdrój
Jeden karnet, BLACKCARD, trzy ośrodki - Umożliwi szusowanie we wszystkich trzech ośrodkach za pośrednictwem jednego karnetu. 

Kliknij Blackcard aby zobaczyć informacje o zakupie 

 

2014-11-22 15:37:32
Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaRajd StrońskiNoclegiGastronomiaSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs