wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

 Zdjęcia z tras rowerowych 7 Rajdu Strońskiego

W dniach 12 - 14 sierpnia 2017 r. w Kamienicy odbyła się 7. już edycja Rajdu Strońskiego, w którym udział wzięło 120 osób. Jak zwykle przygotowano po 3 trasy rowerowe oraz piesze, po których uczestników prowadzili przewodnicy górscy: Marcin Wojrach, Paweł Dywański i Andrzej Krosta. To nasza zasada. Nie chodzi bowiem o spacer czy przejażdżkę naszymi pięknymi, górskimi trasami ale także o zwrócenie uwagi na to, co zwykłemu turyście umyka albo czego sam się nie dowie.

Rajd, jak zawsze pod Patronatem Honorowym Burmistrza Stronia Śląskiego, organizuje Stowarzyszenie Masyw Śnieżnika z grupą wolontariuszy pod wodzą Kierownika Rajdu, Agnieszki Gawron i przy wsparciu PTTK O/Stronie Śląskie, CETiKu, Kompleksu Puchaczówka i Strońskiej Grupy Rowerowej oraz dzięki finansowemu wsparciu Gminy, Puchaczówki i Stacji Narciarskiej Kamienica.

Tradycja stały się już konkursy wiedzy o naszych górach, których rozstrzygnięcie odbyło się na zakończenie rajdu. Nagrody ufundowane przez Gospodarstwo Nad Stawami, Kopalnię Uranu, Pensjonaty Kosówka i Górski Poranek, firmy LYNX i Enter F.S oraz Browar Kamienica otrzymali zwycięzcy tych konkursów a uczestnicy pamiątkowe dyplomy i znaczki rajdowe. Oficjalnego zamknięcia rajdu dokonał Zastępca Burmistrza, Dariusz Chromiec.

 

 

 

 

 

2018-07-27 22:41:07

Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaNoclegiGastronomia8 Rajd StrońskiSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs