wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

 Zdjęcia z tras rowerowych 6 Rajdu Strońskiego

W dniach 13 - 15 sierpnia 2016 r. w Kamienicy odbyła się 6. już edycja Rajdu Strońskiego, w którym udział wzięło 120 osób. Jak zwykle przygotowano po 3 trasy rowerowe oraz piesze, po których uczestników prowadzili przewodnicy górscy: Marcin Wojrach, Paweł Dywański i Andrzej Krosta. To nasza zasada. Nie chodzi bowiem o spacer czy przejażdżkę naszymi pięknymi, górskimi trasami ale także o zwrócenie uwagi na to, co zwykłemu turyście umyka albo czego sam się nie dowie.

Rajd, jak zawsze pod Patronatem Honorowym Burmistrza Stronia Śląskiego, organizuje Stowarzyszenie Masyw Śnieżnika z grupą wolontariuszy pod wodzą Kierownika Rajdu, Agnieszki Gawron i przy wsparciu PTTK O/Stronie Śląskie, CETiKu, Kompleksu Puchaczówka i Strońskiej Grupy Rowerowej oraz dzięki finansowemu wsparciu Gminy, Puchaczówki i Stacji Narciarskiej Kamienica.

Tradycja stały się już konkursy wiedzy o naszych górach, których rozstrzygnięcie odbyło się na zakończenie rajdu. Nagrody ufundowane przez Gospodarstwo Nad Stawami, Kopalnię Uranu, Pensjonaty Kosówka i Górski Poranek, firmy LYNX i Enter F.S oraz Browar Kamienica otrzymali zwycięzcy tych konkursów a uczestnicy pamiątkowe dyplomy i znaczki rajdowe. Oficjalnego zamknięcia rajdu dokonał Zastępca Burmistrza, Dariusz Chromiec.

Lista naszych wolontariuszy, którym dziękujemy za wkład w organizację i przebieg Rajdu:

 

 

Arkadiusz Gawron Nowy Gierałtów
Aleksandra Gawron Nowy Gierałtów
Dawid Opalony Skoroszyce
Dominik Opałkowski Stronie Śląskie
Monika Ciesłowska Wrocław
Julian Jasicki Lądek Zdrój
Urszula Walo Stronie Śląskie
Rafał Włodarczyk Wrocław
Kamila Majka Lądek Zdrój
Krzysztof Śmiertka Stronie Śląskie
Patryk Wach Stary Gierałtów
Marzena Kozina Stronie Śląskie
Lidia Kwiatkowska Stronie Śląskie
Dorota Piechnik Stronie Śląskie
Adam Piechnik Stronie Śląskie

 

2017-07-15 02:25:41

Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaNoclegiGastronomia7 Rajd StrońskiSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs